Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Yüksek Kazanç Arayanlar İçin!

Altcoinbuzz ekibinden kripto uzmanı Camille Lemmens’e göre, boğa piyasası kapıyı çalıyor. Herkes bu devasa yeşil Tanrı mumları yeniden bekliyor. Şimdi, boğa koşusu sırasında ön koltukta olmak için doğru coinleri bulmanız gerekiyor. En fazla kazancı mikro-sermayeli ve düşük-sermayeli coinler ile elde edersiniz. Uzman ve araştırma ekibi bu potansiyelde olan 3 altcoin paylaşıyor.

Listenin ilk sırasında Lossless Protocol (LSS) var

Bugün mikro ölçekli bir şirket olan Lossless Protocol ile başlıyoruz. Lossless, platformlardaki saldırıları daha gerçekleşmeden tespit etmekle ilgili. 2 Harika bir hack azaltma aracı. Yani, nasıl çalıştığı oldukça basit:

  • Bir saldırı tespit eder.
  • Fonlar dondurulur. Sonuç olarak, bilgisayar korsanı parayı hareket ettiremez.
  • Protokol çalınan fonları geri alır ve iade eder.

Elbette tüm bunların arkasında çok karmaşık bir teknoloji var. Ancak, bu kolay anlaşılır versiyonu. Yazılımlarının gerçek hayatta da işe yaradığı birçok kez kanıtlandı. Lossless bunun için Aegis aracını kullanıyor. Örneğin:

  • 2022’de Lossless, Harmony hack’inde 70 milyon AAG token’ını geri almayı başardı.
  • Aegis’in tespit ettiği en son hack 6 Aralık’ta gerçekleşti. BearnDAO platformundaki 760.509 dolarlık istismarı, gerçekleşmeden 20 dakika önce tespit etti.

Daha fazla protokolün Lossless’ın korumasına başvurmaması bizi aşıyor. Genel olarak, Lossless ayı piyasası sırasında gelişmeyi başardı ve inşa etmeye devam etti. Örneğin, altcoin artık işlevselliğe sahip ve Aegis V2’de.

LSS tokenı 0,1524 dolarlık mevcut fiyatıyla iyi bir performans sergiledi. Piyasa değeri yalnızca 9,3 milyon dolar. Son 30 gün içinde %62 oranında artış gösterdi. Lossless, kriptonun en iyi korunan sırlarından biri!

İkinci sıradaki altcoin: Centrifuge (CFG)

Centrifuge ile RWA alanına giriyoruz. Bunlar Gerçek Dünya Varlıkları, ancak tokenize edilmiş halleri. Citi’ye göre, bu pazar 2030 yılına kadar en az 4 + trilyon dolarlık bir büyüklüğe ulaşacak. Şimdi, Centrifuge ile gerçek dünya varlıklarını NFT’ler olarak tokenize edebilirsiniz. Protokol, çok sayıda aracıyı ortadan kaldırıyor. Örneğin, bir tahvil ihraç etmek istiyorsanız, işin içinde 12 veya daha fazla taraf var ve hepsi pastadan bir parça istiyor Yöneticiler, avukatlar veya acenteler gibi. Dolayısıyla, bunları devre dışı bırakarak birçok gereksiz maliyetten tasarruf edersiniz. Altcoin, işletmeler için borçlanma maliyetlerini düşürmeyi amaçlıyor.

Ayrıca, havuzları istikrarlı bir teminatlandırılmış getiri sunuyor. Bunun nedeni, değişken kripto piyasalarıyla ilişkili olmaması. Centrifuge bu finansal süreci akıllı sözleşmelere kodladı. Bu onların Centrifuge Blockchain’de. Bu şekilde protokol TradFi ile DeFi’yi birleştiriyor. Şu anda Ethereum üzerinde yayında. Ancak Arbitrum ve Base üzerinde test net’leri var.

Centrifuge bir DAO ve yönetişim için kendi yerel CFG token’larını kullanıyor. Mevcut fiyatı 41 milyon dolar piyasa değeri ile 0,65 dolar. Son 30 gün içinde %47 oranında artış gösterdi.

Son sıradaki altcoin: RocketX (RVF)

RocketX, CEX ve DEX toplayıcısının bir melezi. Size kripto tahtası genelinde en iyi fiyatları sunar. RocketX birlikte çalışabilir ve 200 farklı Blockchain’e yaklaşıyor. Ayrıca yerel varlıkları da transfer etmeniz mümkün. En iyi yanı ise platformun kendi kendine saklama hizmeti vermesi. Cüzdanlarınızdan her zaman siz sorumlusunuz. Kullanıcı dostu kullanıcı arayüzleri 450’den fazla CEX ve DEX’i birbirine bağlıyor. Platform 20.000’den fazla token sunuyor.

Bir yönlendirmeden memnun değilseniz, onu geçersiz de kılabilirsiniz. Ancak en iyi şey, KYC veya Müşterinizi Tanıyın kontrolüne ihtiyacınız olmaması. RVF tokenini cüzdanınızda tutarsanız, işlem ücreti indirimleri almanız mümkün. 2.000 RVF için %25 indirim uyguluyorlar. Eğer 1 milyon RVF’ye sahipseniz, alım satım ücretsiz. RVF tokenı harika bir yıl geçirdi. Altcoin fiyatı %544 artış gösterdi. Şu anki fiyatı 46 milyon dolar piyasa değeri ile 0,52 dolar.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir