Sessiz sedasız boşandılar! Ünlü oyuncu ihaneti affetmedi

Oyuncu Natalie Portman’ın (42), 2012’de dünyaevine girdiği balet eşi Benjamin Millepied (46) tarafından ihanete uğradığı iddiası, geçtiğimiz haziran ayında magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Portman’dan iki çocuğu olan Millepied’in, ünlü ismi 25 yaşındaki iklim aktivisti Camille Étienne ile aldattığı öne sürülmüştü.

Fransa’dan gelen fotoğraflar, Millepied’in Étienne ile vakit geçirdiğini ve ikilinin birlikte baletin ofisine girip çıktığını ortaya çıkarmıştı.

“AFFEDİLMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR”

Millepied ve Portman’a yakın kaynaklar, “Ayrılmadılar ve aralarını düzeltmeye çalışıyorlar. Ben, Natalie’nin kendisini affetmesi için elinden gelen her şeyi yapıyor. Onu ve ailelerini seviyor. Natalie, mahremiyetine çok önem veren biri. Şu anda en büyük odak noktası çocuklarını korumak” şeklinde konuşmuştu.

(Camille Étienne)

TEMMUZ’DA BOŞANMA DAVASI AÇMIŞ

Bu açıklamalara rağmen, ünlü çiftin sessiz sedasız boşandığı ortaya çıktı.

People’ın haberine göre; Portman, 11 yıllık eşine geçtiğimiz temmuz ayında boşanma davası açtı. İkilinin çocukları Aleph ve Amalia beraber yaşadıkları Fransa’da açılan boşanma davalarının, geçen ay resmen sonuçlandığı öğrenildi.

Henüz boşanmanın nafaka ve velayet konularıyla ilgili ise bir detay belirtilmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx