İstenmeyen gelin yüzüğünü gösterdi: 16 yaş küçük sevgilisinin çocukluğunu biliyor

Hele aralarında dikkat çekecek kadar büyük yaş farkı olanlardan hiç söz etmiyoruz. Çünkü bu artık üzerinde durulmayacak normal bir durum. Birazdan anlatacağımız “istenmeyen gelin” öyküsü biraz daha karışık. 

Bu öyküde boşanmış bir çift var. Bu boşanmış çiftin kadın tarafının eski kocası, bir zamanlar bir spor efsanesiyle aynı takımda oynuyordu. Aradan yıllar geçti… Efsane sporcunun takım arkadaşı karısından boşandı…

Hayat akıp gitti ve sözünü ettiğimiz efsane sporcuya kendi ifadesine göre çok da hoşuna gitmeyen bir oyun oynadı. Eski takım arkadaşının boşandığı karısı şimdi bu efsanenin oğluyla aşk yaşıyor. Hatta söylenenlere göre evlenmeye bile niyetlendiler.

Böyle anlatınca kulağa çok karışık geliyor belki. Ama biz şimdi olayın taraflarını birer birer tanıtalım size.

EFSANE SPORCUNUN OĞLU ESKİ TAKIM ARKADAŞININ BOŞANDIĞI EŞİYLE
Spor efsanesi diye söz ettiğimiz kişi, basketbol sahalarında fırtına gibi esen Michael Jordan. Eski takım arkadaşı ise Scottie Pippen. Bir zamanlar yani Michael Jordan’ın kariyerinin zirvesinde olduğu dönemde iki sporcu ailece görüşüyordu. Yani birbirlerinin dostuydular.

Fakat kader, şimdi bu iki aileyi farklı bir şekilde tekrar bir araya getirdi. Scottie Pippen’in eski karısı Larsa, şimdi Michael Jordan’ın oğlu Marcus Jordan ile aşk yaşıyor. Hatta Marcus’un açıklamasına göre evliliği bile düşünüyorlar.

Her ne kadar Michael Jordan açık açık oğlunun kendisinden 16 yaş büyük Larsa Pippen ile evlenmesini istemese de iki sevgili bu konuda emin görünüyor. Hatta Larsa Pippen, kendileri hakkında ortaya atılan “nişan” iddialarının ardından bir gece gezmesinde parmağındaki pırlanta taşlı yüzüğü göstermek ister gibi davranışlar bile sergiledi.

49 yaşındaki Pippen, bir zamanlar basketbolcu Scottie Pippen ile evliydi. Hatta ondan dört tane çocuğu oldu. Fakat çift yollarını ayırdıktan sonra Pippen, bu kez eski eşiyle bir dönem aynı takımda oynayan Michael Jordan’ın oğlu Marcus Jordan ile aşk yaşamaya başladı.

Bir dönem Kardashian- Jenner ailesinin de yakın dostu olan Larsa Pippen’in eski aile dostunun oğluyla yani çocukluğunu bildiği Marcus Jordan’la aşkı ilk ortaya çıktığında kelimenin tam anlamıyla bomba etkisi yaratmıştı.

Her ne kadar Larsa ve Marcus, ailelerinin, ilk başta pek hoşlanmasa da sonunda ilişkilerini kabul ettiğini ileri sürse de durum pek öyle değil. En azından Marcus’un ünlü babası Michel Jordan açısından.


‘HAYIR’ DEYİP BİR KAHKAHA ATTI

Karısı Yvette Prieto ile Paris’te gazetecilerle karşılaşan Michael Jordan, oğlunun ilişkisine ve Larsa Pippen ile evliliğine onay verip vermediğini sorulduğunda tek kelimeyle yanıt verdi: Hayır! Sonra da kocaman bir kahkaha attı.

Ama Marcus’a bu durum sorulduğunda genç adam “Babam alkollüydü ve şaka yaptı” diye yanıt verdi. Hatta “Babam bana mesaj atıp o konuşmayı anlattı ve paparazziye şaka yaptığını söyledi” dedi.

Larsa Pippen ile Marcus Jordan önceki gece birlikte çıktıkları bir yemekte görüntülendiler. Larsa Pippen ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı ise yüzük parmağındaki pırlanta taşlı yüzük oldu. Fotoğrafçılara yüzüğünü göstermek ister gibi davranan Pippen’in bu tavrı da çiftin evlilik planı yaptığı söylentilerini iyice alevlendirdi.

32 yaşındaki Marcus da TMZ adlı internet sitesine sevgilisiyle evlilik üzerine düşündüklerini ve düğün tarihini konuştuklarını söyledi.

49 yaşındaki sevgilisiyle evlenmeye başından beri sıcak bakan Marcus ” Mekan arıyoruz” dedi. Bu arada nişanlandıkları için kendilerini tebrik eden muhabire de teşekkür etti.

Sözün bu noktasında hemen hatırlatalım ki Marcus Jordan ile Larsa Pippen nişanlandıklarını resmi olarak açıklamış değil.

‘SEVGİLİM PARA AVCISI DEĞİL’
Çift, bundan birkaç ay önce başka bir konuyla gündeme gelmişti. Larsa Pippen hakkında “Jordan ailesinin parasında gözü var” söylentileri çıktı. Bunun üzerine Marcus da “Benim sevgilim para avcısı değil” diyerek onu savundu.

Larsa Pippen ile Marcus Jordan, Page Six’in Virtual Reali-Tea adlı podcast yayınına konuk oldu. Çift, orada kendileri hakkında ortaya atılan iddialara yanıt verdi. Pippen “Bence para konusunda konuşmak rahatsız edici” dedi.

Marcus Jordan da ondan sözü aldıktan sonra şunları söyledi: “Evet sanırım insanlar Larsa’nın bir para avcısı olduğunu düşünüyor. Onlara göre Larsa,Jordan ailesinin sahip olduğu büyük servetin peşinde.” Bu arada bir parantez açıp belirtelim ki, Marcus Jordan’ın ailesinin gerçekten hatırı sayılır bir serveti var.

Kendi adını taşıyan bir mücevher tasarımı firmasına sahip olan Larsa Pippen de sözün burasında kendi parasını kazandığını hatırlattı.

Marcus Jordan da sevgilisi hakkında “O bağımsız, kariyer odaklı bir kadın” diyerek aslında Larsa Pippen’in derdinin para olmadığını vurguladı.

Larsa Pippen’in eski kocası Scottie ile evliliğinden 22 yaşında Scotty Jr, 21 yaşında Preston, 18 yaşında Justin ve 14 yaşında Sophia adında dört tane çocuğu bulunuyor.

LARSA’NIN ÇOCUKLARI MARCUS’U SEVDİ
Boşanmasına rağmen eski kocasıın soyadını kullanan Larsa Pippen, dört çocuğunun yeni sevgilisi Marcus Jordan’ı sevdiklerini söyledi US Weekly’ye verdiği röportajda: “Ben büyük oğlum Scotty ile basketbol hakkında konuşurken Marcus’un da söyleyecekleri oluyor. Ben Preston ile moda hakkında konuşurken bir giyim mağazası olan Marcus da söyleyecek bir şeyler buluyor.”

Marcus Jordan da sevgilisinin çocuklarına nasıl uyum sağladığını anlattı: “Eğer genç çocukları olan biriyle birlikteyseniz bakış açınızı yeniden şekillendirmeniz gerekir.Ama bence Larsa’nın çocuklarıyla ilişkisi çok iyi, onların en iyi arkadaşı. Larsa ile ilgili olarak çok beğendiğim bir durum:”

Kendi ifadesine göre Marcus Jordan sevgilisinin sevdiği insanlar yani çocukları arasında kendine yer bulmaktan dolayı çok memnun.

TELEFON NUMARASINI SAHTE BİR İSİMLE KAYDETTİ
Gelelim Larsa Pippen ile Marcus Joran’ı bağlantısına. Yani ilişkilerinin başlamasından daha öncesine. Çünkü o sırada da ikisi birbirlerini tanıyordu aslında. Ama Larsa, basketbol oyuncusu Scottie Pippen’ın eşi Marcus da Scottie’nin takım arkadaşı Michael Jordan’ı oğluydu. Fakat tanışmaları yıllar sonra oldu.

Larsa Pippen ile Scottie Pippen, 1997 ile 2021 arasında evli kaldılar. Basketbol sahalarının yıldızı olan Scottie Pippen ile Marcus Jordan’ın babası Michael Jordan da bir önem aynı takımda oynuyorlardı. Yaniteknik olarak Larsa Pippen, eski kocasının takım arkadaşının oğluyla romantik ilişki yaşıyor bir süredir.

Larsa ile Marcus bundan dört yıl önce bir partide tanıştılar. O sırada da birbirlerine telefon numaralarını verdiler. Ancak Larsa, Marcus’un telefonunu sahte bir isimle kaydetti: Marc Jacobs.! Bu konuda da daha sonra “Kimsenin beni aradığını bilmesini istemedim” demişti.

İKİ GÜNLÜK ZİYARET 12 GÜNE UZADI
Her ne kadar o partide birbirlerini uzaktan izleseler de arkadaşlıklarının romantizme dönüşmesi biraz zaman aldı. Marcus iki günlük bir ziyaret için Larsa’nın yaşadığı Miami’ye gitti. Ama Larsa ile buluştuktan sonra bu ziyaret 12 güne uzadı.

O sırada Larsa da böyle bir ilişkinin getireceklerine hazır olup olmadığını iyice düşündü. Ama sonra kendi ifadesine göre bunun yaşamak istediği bir ilişki olduğunu fark etti.

Marcus ise ailesinin bu ilişkiyi ilk duyduğunda epey şaşırdığını söyledi. Fakat çift kısa sürede ailelerinin onayını aldı ve ilişkileri de bugünlere geldi.

Marcus bu konuda “Ailem beri mutlu görmek istiyor. Aslında herkesin ailesi onu mutlu görmek ister. Bütün isteyebileceğiniz budur” diyerek durumu özetledi.

Michael Jordan’ın oğlu Marcus eski eşi Juanita Vanoy ile evliliğinden dünyaya geldi. Jordan (solda) 2013 yılından bu yana Yvette Priota ile evli. Larsa Pippen ile Scottie Pippen’in evliliği ise 1997 ile 2021 arasında devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx