Yol durumu: Karayollarında son durum

Karayolları Genel Müdürlüğü‘nün yol durumu bültenine nazaran, Artvin-Erzurum yolunun 32-55. kilometrelerindeki 16 tünelde yapılacak aydınlatma, elektrik ve elektronik sistemlerin bakım ve tamir çalışması nedeniyle 3 Haziran’a kadar 09.00-17.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten denetimli sağlanacak.

Çanakkale-Ezine yolunun 17-19. kilometrelerindeki Çanakkale viyadüğünde derz imal ve tamir çalışması sebebiyle Çanakkale-Ezine istikameti trafiğe kapatıldı. Bu kesimde trafik akışı karşıt istikametinden çift taraflı gerçekleştiriliyor.

Subaşı-Büyükçekmece yolunun 14-25. kilometrelerinde üstyapı bakım ve tamir çalışmaları münasebetiyle Büyükçekmece ve Subaşı istikametlerinde ulaşım tek şeritten sürdürülüyor.

Anadolu Otoyolu‘nun Ankara-Bolu vilayet sınırı-Çamlıdere Kavşağı 18-19. kilometrelerindeki Tatlak Köprüsü’nde tabliye ve üstyapı tamirat çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşıma öteki taraftan iki taraflı ve denetimli müsaade veriliyor.

Sinop-Samsun yolunun 7-11. kilometrelerinde Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı-Demirciköy Tüneli girişindeki heyelan sebebiyle ulaşım tek şeritten denetimli devam ediyor.

Gölpazarı-Taraklı yolunun 5-7. kilometrelerinde gölet inşaatı münasebetiyle şoförler servis yoluna yönlendiriliyor.

Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 1-2. kilometrelerinde Arsan Köprülü Kavşağı mevkisinde üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli sağlanıyor.

Bozkır-Hadim yolunun 29-30, Yusufeli-Olur yolunun 1-9. kilometrelerindeki üretim çalışmaları sebebiyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor.

İzmir-Çeşme Otoyolu‘nun 2-6. kilometrelerinde ekolojik köprü üretim çalışmaları hasebiyle Çeşme-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametten iki istikametli sürdürülüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*