Son Dakika: Ümit Özdağ açıklama yapıyor

 

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turuna ilişkin Zafer Partisi’nin kararına dair açıklamalarda bulundu.

Özdağ’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

“Yürüyen bir süreç var. Oldukça ciddi bir mesafe kaydetmekle birlikte henüz sonuçlanmadığı için bugün akşam Kılıçdaroğlu ile Hatay dönüşü bir toplantı daha yapacağız.

İmzaya bağlanması için yüz yüze bazı görüşmeler yapılması gerekiyor. Bu görüşmeleri bu gece gerçekleştireceğiz inşallah. Burada da şu ana kadar olumlu gelişen süreci bu aşamada da olumlu gerçekleştireceğimizi umuyoruz. Bunu başarabilirsek eğer yarın saat 11.00’de Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile burada bir açıklama yapmayı planlıyoruz.

SİNAN OĞAN YORUMU

Sinan Bey’in kendi takdiridir. Zafer Partisi’nin bağlamamaktadır ve bu noktada Sinan Bey’le farklı düşünüyoruz.

Kamuoyunun değerlendirmesine bırakıyoruz. Üzerinde durmuyor ve hayat devam ediyor.

Biz Sinan Bey’le yola çıkarken cehennemin kapılarını kapatmak için yola çıktık. Biz cehennemin kapılarını hâlâ kapatmaya çalışıyoruz.

SANDIĞA DAVET EDİYORUZ

Biz sadece Zafer Partisi’ne oy veren yurttaşlarımıza değil, sadece ZP’nin ve Ata İttifakı’nın göstermiş olduğu adaya, Sinan Bey’e oy veren değerli seçmene değil, bütün adaylara oy veren seçmenlere çağrıda bulunuyoruz. Türkiye ‘göçmenistan’ olmasın diyorsanız, babanızdan aldığınız güvenli Türkiye’yi torunlarınıza emanet etmek istiyorsanız, sandığa davet ediyoruz. Oy verin Türkiye, Türkiye olarak kalsın.”

AYRINTILAR GELİYOR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir