Sevmek Zamanı full HD bölüm izle! Sevmek Zamanı 3. bölüm tek parça izle! Sevmek Zamanı son bölüm neler oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Sevmek Zamanı dizisi seyirciden tam not almayı başardı. Sevmek Zamanı 3. bölüm full HD izle ve Sevmek Zamanı full HD bölüm izleme linkini araştıran seyirci, Sevmek Zamanı 3. bölüm tek parça izle ve Sevmek Zamanı full HD bölüm izle diye araştırıyor. Sevmek Zamanı full HD bölüm izle! Sevmek Zamanı 3. bölüm tek parça izle! Sevmek Zamanı son bölüm neler oldu? Detaylar haberimizdedir…

SEVMEK ZAMANI SON BÖLÜM NELER OLDU?

Kağan’ın evli olduğundan habersiz Firuze, her geçen gün aşka biraz daha teslim olur. Yaşadığı hayatta kendini mahkûm gibi hisseden Kağan için ise zaman iyice daralmaktadır. Ailesini korumaya çalışan Feryat’ın ilişkisi geri dönülmez bir yola girerken, geçmişin kâbusları da bir türlü peşini bırakmamaktadır. Bu sırada Firuze’ye âşık olan Mehmet, kendini ciddi bir kararın eşiğinde bulur. Çiğdem’in hayatı iyice zorlaşmaya başlar ama Ömer onu yalnız bırakmaz. Kağan’ın hareketlerinden şüphelenmeye başlayan Leyla büyük bir savaş başlatmak üzere hazırlığa başlar.

SEVMEK ZAMANI 3. BÖLÜM FULL HD İZLE!

SEVMEK ZAMANI KONUSU NE?

Firuze, çağdaş bir Külkedisi’dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan’la tanışana kadar. Bir kumaş mendile işli adının baş harfi gibi gelen naif bir aşk hikayesi, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür. Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan’ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.

SEVMEK ZAMANI FULL HD İZLE! (LİNK)

SEVMEK ZAMANI OYUNCULARI

İlhan Şen (Kağan), Deniz Işın (Firuze), Toprak Can Adıgüzel (Feryat), Serenay Aktaş (Leyla), Çağdaş Onur Öztürk (Taner), Nimet İyigün (Zeynep), Onur Gözeten (Ömer), Beran Soysal (Mehmet), Muttalip Müjdeci (Muhsin), Derya Pınar Ak (Çiğdem), Ozan Yiğit (Serdar), Zeynep Oymak (Bahar)

SEVMEK ZAMANI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sevmek Zamanı dizisi her Pazartesi ATV ekranlarında saat 20:00′ da seyircisi ile buluşuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*