Rockstar Games, GTA 6 için Vites Yükseltiyor

Yaklaşık 9 yıl kadar önce GTA 5 ile oyuncuların karşısına çıkan Rockstar Games, bildiğiniz gibi GTA 6 üzerinde çalışıyor. Yeni GTA oyununun geliştirme süreci tüm hızıyla devam ederken, geliştirici firma kısa bir süre önce oldukça önemli bir duyuruya imza attı.

Resmi internet sayfası üzerinden bir açıklama yayınlayan Rockstar, Red Dead Online için vermiş olduğu desteği yeni GTA oyununa kaydıracağını duyurdu. Açıklamasında Red Dead Online’ı destekleme şekillerinde bazı değişiklikler yapma sürecinde olduklarını ifade eden Rockstar, son birkaç yıldır yeni GTA oyununu desteklemek için şirket içerisinde bu tarz hamlelere imza attıklarını vurguladı.

Uzun yıllardır yeni GTA oyununu bekleyen oyuncuları sevindiren bu gelişmenin ardından tüm gözler GTA 6 çıkış tarihi hakkında yapılacak olan resmi açıklamaya çevrildi. Hatırlayacağınız üzere Mart ayının ortalarında yayınlanan raporda yeni GTA oyununun 2025’in ilk aylarında çıkış yapacağı iddia edilmişti.

Hatta yayınlanan raporda GTA VI’nın geliştirme sürecinde yaşanılan çeşitli sıkıntılara değinilmiş ve değişiklikler nedeniyle söz konusu oyunun Rockstar’ın bu zamana kadarki en kaotik projesi olduğu dile getirilmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*