Merkezefendi’de başpehlivan İsmail Balaban oldu! İlayda Şeker’den paylaşım

Şemikler Spor Tesisleri’nde yapılan ve ikincisi gerçekleştirilen Merkezefendi Yağlı Güreşleri müsabakalarına Merkezefendili ve Denizlililer büyük ilgi gösterdi. Mücadelelerin başladığı andan itibaren tribünleri dolduran güreş severler birbirinden heyecanlı müsabakaları coşkuyla izledi. Geçen seneki güreşlerin ağası iş insanı Mehmet Yukarıca ağalığını iş insanı Ahmet Turan’a devretti. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve protokol üyeleri tribünleri dolduran seyircileri selamladı.

600 pehlivan, 30 başpehlivanın katıldığı müsabakalar sonunda başpehlivanlığı İsmail Balaban kazandı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, başpehlivan olan İsmail Balaban’a madalya ve kupasını takdim etti. İkinciliği Menderes Saltık, üçüncülüğü Turan Balaban ve Orhan Okulu paylaştı. İkinci ve üçüncülüğü elde eden başpehlivanlara ve diğer kategorilerde dereceye giren sporculara da kupa ve madalyaları protokol üyeleri tarafından verildi.

İLAYDA ŞEKER’DEN PAYLAŞIM
Survivor’da şampiyon olan İsmail Balaban, yarışma sonrasında İlayda Şeker ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Şeker sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile Balaban’ı televizyon takip ettiğini paylaştı.

TAKİPÇİLERİNDEN GELEN SORULARI YANITLADI
Aktif şekilde kullandığı Instagram hesabında sevgilisi ile verdiği pozları paylaşan Survivor İlayda, geçtiğimiz aylarda takipçilerinin sorularını yanıtlamıştı.

Bir takipçisinden gelen ”Ne zaman başladı? Hiç fark etmedik” sorusunu da yanıtsız bırakmayan İlayda Şeker, ”Biz de anlayamadık. Elmalı güreşlerine gelmiştim oysa ki” ifadelerini kullanmıştı.

“EVLENELİ BİR SENE OLDU”
Son olarak İsmail Balaban’ın ailesiyle düğün alışverişi yaparken görüntülenen İlayda Şeker, bir takipçisinin “Evleneli kaç yıl oldu, nikah fotoğraflarınız var mı?” sorusu üzerine “Evleneli yaklaşık 1 sene oldu. Fotoğraflardan size bir albüm yapacağım” itirafında bulundu. Şeker’in espri yapıp yapmadığı ise henüz bilinmiyor.

İlayda Şeker, “Hayatın anlamı size ne ifade ediyor?” sorusu üzerine de İsmail Balaban’ın fotoğrafını paylaşarak kalp emojisi koydu.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*