Melis Sezen’den yeni pozlar! ‘Bu güzellik halis mi?’

Son dönemin popüler oyuncularından Melis Sezen, rol aldığı ‘Sadakatsiz’ dizisinin final çekimlerinin ardından soluğu Endonezya’da almıştı. Bali Adası’na giden Sezen, çekildiği fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmemişti.

“NEHRİN KIZIYIM BEN”

Önceki aylarda ışıltılı transparan bir elbise ile objektif karşısına geçen 25 yaşındaki oyuncu, pozlarını “İlahi!” notuyla yayınlamıştı. Sezen, aynı elbiseyle verdiği bir diğer poza ise “Nehrin kızıyım ben!” ifadelerini not düşmüştü. Ünlü isim, paylaşımlarıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi görmüştü.

DOĞAL GÜZEL MELİS

Melis Sezen, sonrasında ise makyajsız bir fotoğrafıyla takipçilerinin karşısına çıkmıştı. Doğal halini paylaşan 25 yaşındaki güzel oyuncuya kısa sürede binlerce etkileşim gelmişti.

“NİHAYET MUTLU OLDUĞUNU GÖRMEK TARİFSİZ”

‘Sadakatsiz’de Güçlü Ailesi’nin, Volkan’a olan aşkı saplantıya dönüşen kızı Derin’e hayat veren Sezen, finalin ardından sette çektiği kareleri de takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Ünlü isim paylaşımında hayat verdiği karaktere şu sözlerle veda etmişti:

Başardık kızım! Başardık! İyileştin! Tekrar kendini sevmeyi hatırladın! Çok uzun zamandır dev bir uykuda olan, varlığını bile unuttuğun o hayat dolu ve sevgi dolu Derin’e, ışık saçan Derin’e döndük! Evimize döndük. Seninle yaşadığım her an için sonsuz şükür, sana verdiğim her nefes bende can. Derin seni çok seviyorum ve nihayet mutlu olduğunu görmek tarifsiz. Her şeyin en güzelini hak ediyorsun koca yürekli kız, çok zorlu bir yolculuk geçirdin şimdi hayatının keyfini çıkarma, mutlu olma zamanı, doyasıya yaşa… Hoşça kal, sonsuz teşekkür ederim her şey için! İyi ki!

BİKİNİLİ POZLARINI PAYLAŞTI

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Melis Sezen, tüm bunların ardından 1.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından bikinili pozlarını yayınladı.

Sezen’in renkli bikinisinin üstüne geçirdiği gömlekle objektif karşısına geçtiği pozlar, kısa sürede binlerce beğeniye ulaştı.

Takipçileri, oyuncuya “Fiziğinin sırrını söylesene”, “Mükemmelsin” ve “Bu güzellik halis mi?” gibi yüzlerce yorum yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*