Kot Pantolonun Daha Uzun Müddet Dayanmasını İstiyorsanız Bu Kolay Bumarayı Deneyin! Kot Pantolonlar Yeni Üzere Kalacak!

Çok sık yapmadığınız sürece, kot pantolonlarını çamaşır makinesinde yıkamak yeterlidir. Aşağıdaki ipuçlarını takip edin ve kotunuzun makinede hasar görmemesini sağlayın. İşte kot pantolonunuzun daha uzun mühletler boyunca yeni üzere görünmesini sağlamak için yapmanız gereken sistemler.

KOT PANTOLONLARIN HİLESİ

Aslında çok kolay. Rastgele bir ekstra esere gereksiniminiz yok. Yapmanız gereken birinci şey pantolonu aykırı çevirmek. Fermuarın (veya düğmelerin) kapalı olduğundan emin olun, böylelikle hiçbir şeye yapışmazlar. Kotları hassas giysilerle birlikte yıkamamaya çalışın.

SOĞUK VE HAFİF

Pantolonların çekmemesi için çamaşır makinenizi soğuk bir ayara getirin ve yumuşak bir program seçin. Sıkma suratının çok yüksek olmadığından emin olun, zira bu pantolonlarda ince noktalar oluşturabilir ve kotunuzun solmasına neden olabilir. Çamaşır Makinesinin yıkama programı ne kadar soğuk ve kısa olursa bu durum kotlar için bir o kadar düzgündür. Pantolon üzerinde bulunan yıkama talimatını dikkate alarak süreçleri gerçekleştirin. 30 derece ve hassas program çoklukla kotlar için ülküdür.

Daha sonra pantolonu çamaşır makinesinde çok uzun müddet bırakmayın. Hala ıslakken onları çıkarın ve bacakları düzelttiğinizden emin olun. Artık kurumaları için bir askıya yerleştirebilirsiniz. İşte bu kadar!

KOT YIKAMA İÇİN DOĞAL FORMÜL

Kot yıkama etabında doğal deterjanlar uygulamak istiyorsanız, kotları makineye yerleştirdikten sonra kolay bir karışım hazırlamak mümkün.

Makinenin deterjan kısmına yarım su bardağı beyaz sirke, iki kaşık tuz ve yarım limon suyu ekleyin. Dilediğiniz programda yıkama yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*