Kadırgalı Seda Sayan’a dayak şoku! Genç eşinden ‘çıt’ yok

Gündüz programları ortasında en çok izlenen Sabahların Sultanı Seda Sayan programında her gün farklı olaylar yaşanamaya devam ediyor. Küs çiftleri aileleri ile barıştırmaya çalışan Seda Sayan’a canlı yayında dayak şoku yaşattılar. Programa katılan Murat ve Havvunur bir ortaya gelmek için Seda Sayan’dan yardım istedi. Uzun müddettir çiftleri aileleri ile barıştırmaya çalışan Seda Sayan’ın programına şiddet damgasını vurdu. İşte ayrıntılar.

CANLI YAYIN SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Evliliklerine ailelerinin müsaadesi olmadığı için kaçarak bir hayat kurmaya çalışan Murat ve Havvanur’un ortasına Havvanur’un babası girdi. Kayınpederinin sizi evlendireceğim kelamına inanan Murat ve Havvanur yola koyularak babanın davetine kulak verdiler. Ama kayınpederin asıl hedefi Havvanur’u döndürüp Murat’tan ayırmaktı. Havvanur’u alıp kayınpederinin yanına giden Murat ise neye uğradığını şaşırdı. Kayınpeder kızını alıp, Murat’ı yarı yolda bırakınca Murat da soluğu Seda Sayan’ın programında aldı. Kayınpederin de bağladığı son yayında stüdyo adeta savaş alanına döndü.

SEDA SAYAN ŞİDDET KARŞISINDA SESSİZ KALDI

Kayınpederi ve Havvanur ile karşılıklı tartışmaya başlayan Murat öfkesine hakim olamayıp Havvanur’a saldırdı. Yayın çabucak kesilirken, Seda Sayan’ın bayana yapılan şiddet karşısında sessiz kalması ise toplumsal medyanın gündemine oturdu. Genç eşi Çağlar Ökten ile birlikte tıpkı programda yer alan ikilinin şiddet karşısındaki sessizliği herkesi rahatsız etti. Murat’ın Havvanur’a saldırmasından sonra hiçbir şey olmamış üzere programında devam eden Seda Sayan, izleyenleri de hayretlere düşürdü. Stüdyodan apar topar çıkartılan Murat’ın ise gözaltına alındığı tez edildi. Sayan ise dayak olayına aldırış etmeden yayına bu türlü devam etti:

“Biz Murat’ın tarafı olarak Murat kendini aklamak durumunda. Çocuk Murat’tan mı değil mi? Bu ispatlansın bu durumdan kurtulalım diyorlar.” açıklamalarında bulundu.

EŞİ DE REAKSİYONSUZ KALDI

Seda Sayan kadar gözler yeni evlendiği genç eşi Çağlar Ökten’e de döndü. İkilinin bayana uygulanan şiddet karşısında sessiz kalması yansılara neden olurken, şimdi iki taraftan mevzuya ait bir açıklama gelmedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*