Günlük Burç Yorumuna Göre 15 Mart Çarşamba Günün Nasıl Geçecek?

15 Mart Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 15 Mart Çarşamba günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, sabah saatlerinde sağlık, iletişim, ticaret, seyahat, ulaşım, eğitim ve hukuki konularla alakalı stresli etkiler altında olacaksın. Yakın çevrendeki kişilerle iletişiminde birtakım pürüzler de yaşayabilirsin. Sağlığın veyahut yakınlarının sağlığı ile ilgili de bazı gündemlerin olabilir. Öğle saatlerinde uzaktaki tanıdıklarınla ya da uzun zamandır haber almadığın kişilerle görüşebilir, iletişime geçebilirsin. Maddi konularla ilgili de verimli bir zaman dilimi olacaktır. Günün ikinci yarısında ise işin, kariyerin ve sorumlulukların senin için ön plana çıkıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde de maddi konularla ve de öz değer algınla ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, sabah saatlerinde maddi konularla, sağlığınla ya da sosyal çevrendeki kişilerle ilgili bazı gündemlerin, hareketliliklerin, görüşmelerin ve streslerin olabilir. Öğle saatlerinde parasal konularla, ödemelerle, alacaklarınla ya da sağlığınla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Günün ikinci yarısında ise eğitim, yayıncılık, hukuki konular, seyahat ve uzaktaki tanıdıkların senin için öne çıkıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde de uzun zamandır görüşmediğin tanıdıklarından haber alabilir, görüşebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, sabah saatlerinde ikili ilişkilerin, evliliğin, ortaklıkların, diğer insanlarla iletişimin ve kariyerinle ilgili bazı gündemlerin, hareketliliklerin ve streslerin olabilir. Öğle saatlerinde sosyal çevrenden kişilerle bir araya gelebilir ya da maddi konularla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Günün ikinci yarısında ise finansal konular ve sağlık konuları senin için ön plana çıkıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde de sağlığınla ve maddi konularla ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, sabah saatlerinde sağlığınla, işinle, turizmle, seyahatlerinle ya da eğitiminle alakalı konularda birtakım gündemlerin ve streslerin olabilir. Sağlığınla ilgili kontrollerini yaptırabilir, doktor görüşmeleri yapabilirsin. İş girişimlerin açısından uygun günlerde değilsin. Günün ikinci yarısında ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve görüşmeler senin için öne çıkıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde de partnerinle ya da sosyal çevrendeki kişilerle haberleşebilir, bir araya gelebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, sabah saatlerinde aşk hayatın ve sosyal çevrenle ilişkilerin hakkında kendi içinde bazı streslerin, kafa karışıklıkların, sorgulamaların olabilir. Aynı zamanda finansal konularla, sağlığınla ilgili de birtakım gündemlerin olabilir. İlişkilerinle ilgili keskin kararlar vermemen gereken günlerden geçiyorsun. Günün ikinci yarısında ise işin, sağlığın ve sorumlulukların senin için öne çıkıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde de psikolojik ve fiziksel sağlığın ile ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, sabah saatlerinde kariyerin, iş ilişkilerin, aile ilişkilerin ve evliliğinle ilgili birtakım streslerin ve kafa karışıklıkların olabilir. Eşinin sağlığı ile ilgili ya da evliliğin ile ilgili kaygıların açığa çıkabilir. İkili ilişkilerinle ilgili keskin kararlar almaman gereken bir dönemdesin. Günün ikinci yarısında ise çocukların ve aşk hayatın senin için öne çıkıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde de çocuklarınla ve aşk hayatınla ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Sürpriz mesajlar gelebilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, sabah saatlerinde sağlığınla, işinle, ticari işlerinle, iletişimle, yayıncılıkla ve yakın çevrenle ilgili bazı gündemlerin ve streslerin olabilir. Günlük işlerini düzenlemekte zorluk çekebilir, kafa karışıklıkları yaşayabilirsin. Planlarında değişiklikler olabilir. Yakın çevrenden kişilerin sağlığıyla ilgili de birtakım gündemlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise evin, aile bireylerin ve gayrimenkul konuların senin için öne çıkıyor. Akşam saatlerinde de aile bireylerinin sağlığı ile ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Ailenden maddi yardım görmen de mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, sabah saatlerinde maddi konularla, aşk hayatınla ya da çocuğunla ilgili bazı gündemlerin, kafa karışıklıkların ve streslerin olabilir. Sağlığına ve parana dikkat etmen gereken günlerdesin. İlişkinle alakalı kafanda netleşmeyen konular olabilir fakat şu sıralar keskin kararlar almamanı öneririm. Günün ikinci yarısında da iletişim, yakın çevre, seyahat ve ticari işler senin için ön plana çıkıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise partnerinle ya da yakın çevrendeki kişilerle iletişimin, haberleşmen yoğun olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, sabah saatlerinde aile bireyleriyle ilişkinle, partnerinle iletişiminle ilgili bazı gündemlerin, streslerin ve kafa karışıklıkların olabilir. Aynı zamanda gayrimenkul ile ilgili konularda da stres yaptığın, netleşmeyen ve çözülemeyen durumlar olabilir. Önemli kararlar vermek için uygun zamanlar değil. Günün ikinci yarısında ise maddi konular ve sağlık konuları senin için öne çıkıyor. Akşam saatlerinde, parasal konularla ilgili bazı hesaplar ve düzenlemeler yapabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, sabah saatlerinde sağlık, iş, ticari işler, yakın çevrenle ilişkin, eğitim, çocuğunun eğitimi, çocuğunun sağlığı ile ilgili konularda bazı gündemlerin, streslerin ve kafa karışıklıkların olabilir. Bazı konularda karar vermekte zorlanabilir, netleşemeyebilirsin. Günün ikinci yarısında ise enerjin değişiyor ve motivasyonun artıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde çocuğunla, partnerinle ya da sosyal çevrendeki kişilerle iletişimin açısından güzel etkiler altında olacaksın. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, sabah saatlerinde maddi konular, aşk ilişkilerin, sosyal ilişkilerin, ilişkilerdeki öz değer algın ve çocukların ile ilgili bazı gündemlerin, streslerin, sorgulamaların ve kafa karışıklıkların olabilir. Harcamalarına ve sağlığına dikkat etmen gereken günlerdesin. Günün ikinci yarısında ise sağlığın ve geri planda yürüttüğün işlerin senin için öne çıkıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde de aile bireyleriyle görüşmeler yapabilir ve onların desteğini alabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, sabah saatlerinde iş ilişkilerin, aile ilişkilerin, özel ilişkilerin ve sağlığın ile ilgili bazı gündemlerin, streslerin, kafa karışıklıkların olabilir. Senin sağlığın ya da aile bireylerinin sağlığı ile ilgili kaygıların açığa çıkabilir. Önemli ve keskin kararlar almak için uygun bir zaman değil. Günün ikinci yarısında ise sosyal çevren, sosyal hayatın ve görüşmelerin senin için öne çıkıyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde de yakın çevrendeki kişilerle iletişimin, haberleşmen ve görüşmelerin yoğun olabilir. Sevgiyle kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir