Diriliş Ertuğrul’un Halime’si göğüs dekolteli pozlar verdi, salındıkça salındı! ‘Açıldıkça açıldı ya’

14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen Esra Bilgiç, Bilkent Üniversitesi’nde hukuk üzerine eğitim alıyor.

2014 yılından beri birlikte olduğu futbolcu Gökhan Töre ile 21 Ekim 2017 tarihinde evlenen fakat 17 Haziran 2019 tarihinde boşanan Bilgiç, Diriliş Ertuğrul dizisi sayesinde tanındı.

Engin Altan Düzyatan ve Hülya Korel üzere deneyimli isimlerle uzunluk gösteren Esra, Halime Sultan karakterini canlandırdı.

Başarılı bir performans sergileyen oyuncu, akabinde Bir Umut Kâfi dizisinde oynadı ve 6 kısım boyunca Derya’ya hayat verdi.

2020-2021 yılları ortasında Show TV’de yayınlanan Ramo dizisinin başrolünde Sibel Kaya karakterini canlandıran Bilgiç, bu sayede ününe ün katmayı başardı.

Son olarak Kanunsuz Topraklar dizisinde Uğur Güneş ile uzunluk gösteren Bilgiç, şu sıralar imza attığı reklam mutabakatlarıyla dikkati çekiyor.

Güzelliğiyle toplumsal medyada da olay olan Bilgiç, son olarak yayınladığı siyah-beyaz kareleriyle gündem oldu.

Güzelliğini düzgünce ortaya çıkaran bu kareler, Esra Bilgiç’in toplumsal medya üzerinden gündem olmasını sağladı.

Esra’nın güzelliği

Güzelliği ve sakin hayatı ile dikkati çeken Esra Bilgiç, son paylaştığı karelerle olay oldu. Bilgiç’in beyaz büstiyeri ile paylaştığı kareler, görenlerden övgü dolu yorumlar aldı.

Şu sıralar yalnız olduğu bilinen ve Atatürk dizisine hazırlanan Bilgiç, her yaptığı hareket ile konuşulmaya devam edecek üzere duruyor..

Bilgiç’inm birbirinden hoş karelerine ise “Hem Yaz gülü. Hem #Ramo ‘nun gülü” , “Çok güzel” , “So beautiful” , “Seni yerim yaaaa” , “Gül hoşu, sürekli tüm sevgim sana” yorumları ve kalp emojileri geldi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*